Aminos

UNLEASH HELL

KOMBINUJE NEJLEPŠÍ POMĚR AMINOKYSELIN 8:1:1

Více než jeden (1) rok vývoje a výzkumů dělá z Aminos speciální doplněk s anabolickým poměrem (8:1:1 – L-Leucin, L-Valin, L-Isoleucin) BCAA. Aminos zároveň obsahuje AAKG, který významně zlepšuje syntézu svalových bílkovin a ovlivňuje produkci oxidu dusnatého (NO). Glutamin zamezuje katabolismu svalové tkáně a podporuje imunitní systém. Osvěžující nápoj bez přidaného cukru a bez umělých sladidel.

Dávkování: 2 odměrky – 12 g
Balení: 360 g
Dávek v balení: 30
12g
Energetická hodnota 6,7 kJ / 1,6 kcal
Tuky 0g
Sacharidy 0,4g
Cholesterol 0g
Sodík 156mg
Draslík 46mg

Muscle & Endurance Support Matrix – 6520mg: Instantní větvené aminokyseliny v poměru 8:1:1 (leucin, isoleucin, valin), mikronizovaný l-glutamin, Pump & Nutrient Transportation Matrix – 4500mg: AAKG, mikronizovaný citrullin malát, mikronizovaný taurin, mikronizovaný l-glycin, Electrolyte Replenishment Bled – 600mg: chlorid sodný, fosforečnan vápenatý, chlorid draselný, oxid hořečnatý.

  • Blazin‘ blue razz
  • Lightnin‘ lemonade
  • Vodní meloun

Potravina vhodná pro sportovce. Určeno pouze pro dospělé starších 18 let. Před použitím výrobku se poraďte se svým lékařem. Nepoužívejte produkt, pokud jste těhotná nebo plánujete otěhotnět. Skladujte na suchém a chladném místě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření spotřebujte do 90 dnů.